تاریخچه بهمن گسترش کیان

 

شرکت بهمن گسترش کیان (سهامی خاص) که به اختصار BGK نامیده می شود، در سال 1379 و در شهر اهواز با هدف ارائه خدمات فنی-مهندسی و بازرگانی تاسیس گردید. تا سال 1386 عمده فعالیت شرکت بر ارائه خدمات فنی و بازرگانی به پیمانکاران داخلی مجری قراردادهای PC و EPC و تامین کالا برای صنایع نفت و گاز و پتروشیمی متمرکز بوده است. اما در سال 1386 با اخذ نمایندگی از بزرگترین و معتبرترین شرکت های بین المللی همچون شرکت پاورماشین Power Machines (بزرگترین هولدینگ سازنده تجهیزات نیروگاهی در روسیه) مشتمل بر شرکت LMZ (سازنده توربین های آب و بخار) ، شرکت Electrosila (سازنده ژنراتورهای نیروگاهی)، شرکت ZTL (کارگاه پره سازی) و شرکت های بزرگ دیگری در زمینه طراحی، نصب و راه اندازی سیستم های مانیتورینگ و کنترل همچون شرکت Nitteplopribor و شرکت CKTI (انیستیتو مطالعاتی انرژی) و شرکت Aplisens (سازنده تجهیزات ابزاردقیق) فصل جدیدی از فعالیت های خود را آغاز و توانست به عنوان یکی از مدعیان اصلی حوزه تعمیرات نیروگاهی در ایران مطرح گردد. انجام تعمیرات اساسی، مدرنیزاسیون نیروگاه های بخار، ارائه خدمات کارشناسی و نظارتی، تامین تجهیزات نیروگاهی و طراحی، نصب و راه اندازی سیستم های مانیتورینگ و کنترل از عمده فعالیت های این شرکت طی سال های اخیر بوده است. برخورداری از پرسنلی متخصص و با تجربه و داشتن توان فنی و مالی کافی، شرکت را بر آن داشت تا در بازسازی کشور عراق پس از جنگ نیز کمک نماید. بگونه ایی که در سال 1388 با عقد قراردادهایی با وزارت برق کشور عراق برای بازسازی نیروگاه های ناصریه و الهارثه فعالیت های خود در این کشور را نیز آغاز و جزو اولین شرکت های بخش خصوص ایران است که مبادرت به صادرات خدمات فنی و مهندسی می نماید. رشد پروژه ها، گستردگی حوزه های کاری و تخصصی بودن فعالیت ها، شرکت را بر آن داشت تا در سال 1390 نسبت به اصلاح ساختار سازمانی خود اقدام نماید. در همین راستا ضمن اصلاح ساختار سازمانی، سرمایه شرکت افزایش و نام آن نیز از بهمن گسترش کیان به گروه صنعتی بهمن گسترش کیان (BGK Industrial Group) تغییر یافت.

از آن پس تا کنون فعالیت های شرکت در سه حوزه تخصصی و مستقل تحت عناوین نیرو BGK Power، نفت و گاز BGK Oil&Gas، کنترل BGK Control سامان دهی و اجرا می گردد. طی همین سال ها عضویت شرکت در سایر انجمن ها و سندیکاهای صنفی و تخصصی پیگیری گردید و شرکت موفق به عضویت در سندیکای صنعت برق ایران IEIS ، عضویت در انجمن مهندسان کنترل و ابزاردقیق ISICE ، عضویت در انجمن صادرات کنندگان خدمات فنی و مهندسی ICCA، و عضویت در انجمن تخصصی مراکز تحقیق و توسعه صنایع و معادن کشور شد. به منظور بهره برداری از فرصت های بوجود آمده در راستای چشم انداز بلند مدت شرکت، واحد تحقیق و توسعه شرکت در سال 1392 تاسیس و شرکت به عضویت پارک علم و فن آوری خوزستان درآمد و جواز تاسیس واحد فنی و مهندسی در زمینه ساخت و مونتاژ تجیهرات کنترل و اتوماسیون را نیز از وزارت صنعت معدن و تجارت اخذ نمود. در ادامه این روند روبه رشد و طی سال های 1392 تا 1396 شرکت موفق به اخذ رتبه 3 پیمانکاری در حوزه نیرو، رتبه 5 نفت و گاز و رتبه 5 تاسیسات و تجهیزات از سازمان برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور، صلاحیت بهره برداری و نگهداری از نیروگاه های سیکل ترکیبی تا 500 مگاوات از وزارت نیروی کشور ایران و صلاحیت تعمیرات اساسی نیروگاه های بخاری و گازی تا 300 مگاوات از شرکت مادر تخصصی تولید برق حرارتی گردید. در کنار تلاش های مذکور رعایت اصول ایمنی و بهداشت محیط زیست (HSE) و تبعیت از قوانین و مقررات ایمنی و بهداشت شغلی همواره در دستور کار این شرکت بوده است و بر این اساس گروه صنعتی بهمن گسترش کیان موفق به دریافت گواهینامه های بین المللی ISO 9001:2008 ، ISO 9001:2015 ، ISO TS29001:2010 و HSE-MS از شرکتQAL و همچنین گواهینامه صلاحیت جهت انجام پروژ ه های خدماتی و تاسیساتی و گواهی صلاحیت ایمنی از وزارت کار، رفاه و تعاون ایران شده است. اکنون پس از نزدیک به 2 دهه فعالیت مستمر، گروه صنعتی بهمن گسترش کیان موقعیت خود را به عنوان یک پیمانکار عمومی در حوزه نفت و گاز و نیرو و یک شرکت بازرگانی موفق، ایران و منطقه تثبیت نموده است.
parallax background
 

خط مشی

خط مشی این شرکت بر پایه کیفیت خدمات به منظور کسب بالاترین سطح رضایتمندی مشتریان، حفاظت از محیط زیست و تبعیت از قوانین و مقررات ایمنی و بهداشت شغلی استوار است.

چشم انداز

گروه صنعتی بهمن گسترش کیان مصمم است که به یکی از بهترین و قابل اعتماد ترین شرکت های بین المللی در ارائه خدمات فنی و مهندسی و تامین تجهیزات صنایع تبدیل گردد.

درباره ما

بیانیه ماموریت

ماموریت ما کسب رضایت مشتریانمان با ارائه خدماتی ارزشمند می باشد.

 

جهان تقوی فر

مدیرعامل

مدیریت این مجموعه پویا، افتخار بزرگی است که از سال 1379 تا کنون نصیب اینجانب گردیده است. آنچه طی این سال ها ما را به پیش برده است، لذت متفاوت بودن و پیروزی بر چالش هایی است که در مسیر رشد و توسعه با آنها درگیر بوده ایم. من و همکارانم با سرسختی و پشتکار فراوان شرکتی بنا کرده‌ایم که اساس آن بر کیفیت است. وظیفه ما انجام دادن کارها به منظور کسب بالاترین سطح رضایت‌مندی مشتریانمان می باشد. پس از نزدیک به دو دهه تلاش خستگی ناپذیر و سرسختی برای بقا و رشد بهنگام با نیازهای مشتریانمان، اکنون مفتخرم که اعلام بنمایم گروه صنعتی بهمن گسترش کیان به عنوان یک شرکت پیمانکاری و بازرگانی از جایگاه ویژه‌ای در کشور و منطقه برخوردار است.

شما نیز با مطالعه این وب سایت به اطلاعات تازه‌ای در مورد شرکت ما دست خواهید یافت. در می‌یابید که چگونه می‌توانید شریک تجاری ما شوید و یا چگونه سطح روابط فعلی‌مان را توسعه دهیم. ما به خود باور داریم و از فرصت‌ها و پروژه‌های جدید استقبال می‌کنیم.

parallax background
 

ساختار گروه

 
 

گواهینامه ها و افتخارات


 

دانلود پروفایل شرکت

گروه صنعتی بهمن گسترش کیان شرکتی پیشرو و موثر در صنعت نفت و گاز، کنترل و نیروگاهی است. این شرکت تاکنون تجربه همکاری در پروژه‌های گوناگونی را از سر گذرانده است. برای اطلاعات بیشتر پروفایل شرکت را دانلود نمایید. در صورت تمایل به کسب هر گونه اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.


دانلود پروفایل تماس با ما